Zakończenie szkoły klas IV

🗓️ 27 kwietnia 2024

olimpiada biologiczna

26 kwietnia 2024 r. na uroczystej gali, z udziałem rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły i zaproszonych gości,  52 uczniów klas czwartych otrzymało świadectwa ukończenia szkoły. Absolwentom wręczone zostały liczne nagrody i wyróżnienia. Nie zabrakło wzajemnych podziękowań i sentymentalnych wspomnień, także w formie przygotowanych przez uczniów filmów. W dobry nastrój wprowadził zebranych Tomasz Jusza z Gdańska, prezentując nowoczesny pokaz iluzji, na wysokim poziomie artystycznym. Dawkę pozytywnych wrażeń i emocji dostarczyły nam dwie grupy muzyczne uczniów naszej szkoły: duet Patrycja Szatkowska i Mateusz Augustynowicz oraz zespół muzyczny „Dzikie Węże” w składzie: Olaf Mikołajczyk, Emil Drabiński z gościnnym udziałem Patrycji Szatkowskiej. Grupie uczniów u klasy 3A wraz z Panią Adrianną Lewandowską serdecznie dziękujemy za przygotowanie uroczystości, Absolwentom życzymy jak najlepszego zdania egzaminów maturalnych i dostania się na wybrane studia. 

Facebook Instagram Librus