Wycieczka kl. I C

Wycieczka kl. I C

W dniach 2-3 czerwca 2026 r. klasa I C z p. Adrianną Lewandowską i p. Jolantą Kosmalą wybrała się na wycieczkę nad morze. W ciągu dwóch intensywnych dni odwiedziliśmy Akwarium Gdyńskie MIR, Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, byliśmy w odwiedzinach u Neptuna,...
Wycieczka kl. IA

Wycieczka kl. IA

Klasa 1 A spędziła trzy niezapomniane dni na wycieczce w Trójmieście. Podczas wyjazdu zwiedziliśmy najciekawsze miejsca Gdańska, Gdyni i Sopotu, podziwialiśmy nadmorskie krajobrazy oraz poznawaliśmy historię regionu. Nie zabrakło spacerów po plaży, wspólnych zdjęć i...
Facebook Instagram Librus