Z wizytą w Centrum Zdrowia i Sportu OSW

🗓️ 6 marca 2024

olimpiada biologiczna

W piątek 16.02. klasy 3A i 3B wraz z Panem Czesławem Sienkiewiczem oraz Panem Krzysztofem Rowińskim odwiedziły Olsztyńską Szkołę Wyższą. Uczniowie zwiedzili uczelnię i poznali jej ofertę. Mieli okazję dowiedzieć się, jak wyglądają zajęcia na wydziale wychowania fizycznego i fizjoterapii, gdzie pan fizjoterapeuta pokazał im działanie sprzętu wykorzystywanego przez studentów, opowiedział o zawodzie fizjoterapeuty, a także jak wyglądają studia na tym kierunku. Bardzo dziękujemy Olsztyńskiej Szkole Wyższej za możliwość zwiedzenia uczelni, poznania jej oferty i zobaczenie, z jakimi zadaniami muszą się na co dzień mierzyć studenci wydziału fizjoterapii, czy wychowania fizycznego. Na pewno dla każdego było to ciekawe doświadczenie oraz okazja do zdobycia nowej wiedzy, a być może nawet pomoc w wybraniu przyszłej uczelni wyższej.

Facebook Instagram Librus