XIV Targi Pracy i Edukacji

🗓️ 6 kwietnia 2024

olimpiada biologiczna

W środę 27 marca, nasza szkoła brała udział w XIV edycji Targów Pracy i Edukacji. Wydarzenie zorganizował Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim. Jesteśmy zaszczyceni możliwością udziału w tym dniu. Przy naszym stoisku na zainteresowaną młodzież czekały ulotki, słodkości, prezentacja, a także osoby opowiadające o naszej szkole. Podczas wydarzenia odbył się również występ artystyczny, w trakcie którego to mieli okazję zaprezentować naszą szkołę uczniowie: Emil Drabiński (kl. 3A) oraz Olaf Mikołajczyk (4B). Grupa uczniów, która wzięła udział w targach: Anna Badurowicz, Kamil Aleksiejczyk, Mateusz Burda, Dominik Bogucki, Paweł Urbański, Weronika Rafalska, Amelia Ledochowicz, Nina Mięczkowska, Karolina Ragucka, Julia Wojtków, Zofia Piotrowicz, Oliwia Bachar, Iga Muzyka. Uczniowie zostali dobrze przygotowani przez Panią Wicedyrektor – Grażynę Przasnyską. 

Facebook Instagram Librus