Szkolny Festiwal Talentów

🗓️ 25 listopada 2023

olimpiada biologiczna

W piątek odbył się Szkolny Festiwal Talentów przygotowany przez klasę 4B. Całe wydarzenie prowadziły nasze koleżanki – Zuzanna Kielak i Amelia Przybysz. Występy oceniało jury w składzie: Pan Krzysztof Rowiński, ksiądz Łukasz Światkowski, Kinga Romasz. Festiwal wygrał Mateusz Jankowski wykonując utwór „Opowiadaj mi tak” na klarnecie. Drugie miejsce uzyskała Natalia Narkiewicz, która przedstawiła choreografię taneczną do utworu „Labrinth – Formula”. Ostatnie miejsce na podium zdobyła Angelika Vshivkova śpiewając „Człowieczy los” Anny German. Nagroda publiczności została przyznana zespołowi „Dzikie węże” w składzie: Maja Kubuszewska, Angelika Vshivkowa, Ula Kucharska, Emil Drabiński i Olaf Mikołaczyk.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich talentów!

Facebook Instagram Librus