Panel dyskusyjny: co robić w przyszłości?

🗓️ 23 lutego 2024

W piątek, 23.02.2024 r. klasa 1B wraz z wychowawcą Panią Marta Lik zorganizowała panel dyskusyjny „Co robić w przyszłości?”.

Na panel zostali zaproszeni wyjątkowi goście, reprezentujący różne dziedziny zawodowe. Opowiedzieli nam o tym czym zajmują się w pracy, jakie wyzwania spotykają ich na co dzień oraz co jest inspirującego w ich pracy.

Na panelu gościliśmy:
p. Ewę Lubińską, dziennikarkę Gazety Olsztyńskiej;
p. Marka Majewskiego z psem Missy, tresera psów;
p. majora Andrzeja Panasiuka z Wojskowego Centrum Rekrutacji w Lidzbarku Warmińskim;
p. Sandrę Piórkowską z Centrum Kredytowego;
p. Katarzynę Radulewicz dyrektor Lidzbarskiego Domu Kultury;
p. Ewę Steckiewicz lekarza rodzinnego, internistę i diabetologa, kierownika Lidzbarskiego Centrum Medycznego Eskulap, oraz pracownika Ośrodka Badań Klinicznych „Etyka”.

Panel składał się z trzech części. W pierwszej nasi Goście opowiedzieli nam trochę o sobie, w drugiej części odpowiadali na pytania przygotowane przez klasę 1B, zaś w trzeciej części to uczniowie mogli zadawać pytania panelistom.
Dzięki temu spotkaniu uczniowie zdobyli dużo nowych informacji oraz jak sami mówili po spotkaniu, że mają chęć do rozwijania swoich umiejętności.

Naszym Gościom serdecznie dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia, za inspirujące historie oraz rady przekazane naszym uczniom.