🗓️ 8 grudnia 2023

5 grudnia w naszej szkole obchodziliśmy mikołajki. Tegoroczne wydarzenie zorganizowała klasa 2B z wychowawcą panią Jolantą Kosmalą. W tym dniu na uczniów czekały miłe niespodzianki. W pokoju uczniów można było skosztować świątecznych smakołyków, zrobić zdjęcie na pamiątkowej ściance oraz zakupić kartkę z życzeniami. Główną atrakcją dnia był konkurs muzyczny, w którym poszczególne klasy mogły spróbować swoich sił wykonując znane wszystkim przeboje. W zmaganiach najlepsze okazały się klasy: 3A (I miejsce), 4B (II miejsce), 1A (III miejsce), jednak tego dnia nikt nie wyszedł ze szkolnej auli z pustymi rękami – na uczniów czekały miłe upominki wręczone przez Świętego Mikołaja oraz jego dzielną ekipę. Należy dodać, że w przygotowanie zaangażowane były wszystkie klasy. Imprezę uświetnił występ naszego szkolnego zespołu „Dzikie węże”. Słuchanie świątecznych melodii w ich wykonaniu to sama przyjemność. Pomimo tego, że mikołajki dobiegły końca, to przed nami jeszcze Boże Narodzenie. Pamiętajcie, bądźcie grzeczni, bo MIKOŁAJ PATRZY!