Aktywny odpoczynek 1B w Kątach Rybackich

🗓️ 8 czerwca 2024

olimpiada biologiczna
W dniach 5-7 czerwca klasa 1B udała się na zieloną szkołę do ośrodka Bumerang w Kątach Rybackich. Pakiet survivalowy zapewnił wiele atrakcji, tj. gra terenowa na orientację z wykorzystaniem mapy, wypełnianie zadań tj. ranny na noszach, toczenie opony, itp. Ponadto zmagaliśmy się z zajęciami wspinaczkowymi, a gwarantujemy, że to się wydaje tylko takie proste. Chętne osoby skorzystały z zajęć na żyroskopie, czyli profesjonalnym trenażerze lotniczym. Spróbowaliśmy także swoich sił w łucznictwie i zagraliśmy w Archery Tag.
W naszym gronie znalazła się także grupa miłośników wschodu słońca.
Nasza wycieczka była niczym szkoła przetrwania i mimo powrotu z zakwasami, to już planujemy następny wyjazd!
Facebook Instagram Librus