Olaf Mikołajczyk laureatem etapu centralnego Olimpiady Biologicznej

🗓️ 25 kwietnia 2023

olimpiada biologiczna

W dniach 21-23 kwietnia 2023 r. uczeń klasy 3B Olaf Mikołajczyk, jako reprezentant naszego województwa,  uczestniczył w trzecim etapie (centralnym) Ogólnopolskiej Olimpiady Biologicznej, najstarszej i najtrudniejszej z olimpiad przedmiotowych przeprowadzanych dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Na Uniwersytet Warszawski przyjechało 86 uczestników, którzy w trzydniowych eliminacjach musieli wykazać się wiedzą biologiczną, obronić przed komisją swoją pracę badawczą i rozwiązując zadania praktyczno-teoretyczne w pracowniach biologicznych. Olaf Mikołajczyk zajął bardzo wysokie, 11 miejsce, tym samym uzyskując tytuł Laureata Ogólnopolskiej Olimpiady Biologicznej. Serdecznie gratulujemy tak wielkiego sukcesu!

Facebook Instagram Librus